
Кран кул.нікель Nickel MAX 3/4" ЗВ PN40 сіра ручка ASCO 1/18
216,78 ₴
- В наявності
- Код: RSТР-00027731
+380 (67) 813-83-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульовий кран для води від ASCO Nickel MAX виготовлений із міцної сталі та покритий нікелем, що захищає його від корозії та підвищує зносостійкість. Кран має повнопрохідну конструкцію і комбіновану, зовнішню і внутрішню, різьбу 3/4". Затворна куля забезпечує надійну герметичність, що не допускає протікання. Важіль-ручка з сірої пластмаси зручно регулюється і не займає багато місця. Він закріплений гайкою, що не допускає його розхитування з часом. Кран витримує тиск 40 bar та температуру від –20°C до +150°C. Завдяки цьому може використовуватись в умовах інтенсивної експлуатації, а у разі потреби підлягає ремонту. Монтується будь-яким зручним способом: горизонтально чи вертикально. Гарантійний термін — 7 років. Країна-виробник — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір ричага | сірий |
| Країна | Китай |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Призначення | Опалення / Водопостачання |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Розмір різьби, дюйм | 3/4" |
| Тип покриття | Нікель |
| Тип підключення | ВЗ |
| Тип ристога | ручка |
| Тип паковання | Картон |
| Тип фітинга | Кран |
| Тиск | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
| Цільове призначення | Водопостачання/Опалення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216,78 ₴




