
Кран кул.нікель Nickel MAX 1" ВВ PN40 сірий метелик ASCO 1/13
333,33 ₴
- В наявності
- Код: RSТР-00027730
+380 (67) 813-83-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кульовий кран від ASCO Nickel MAX з повнопрохідним каналом і двосторонньою внутрішньою різьбою 1" призначений для внутрішніх систем водопостачання та опалення. Корпус виготовлений із міцної сталі та покритий нікелем, що захищає його від корозії. Повнопрохідний канал крана забезпечує безперешкодний потік води та не допускає появи засорів. Розташований в ньому затворний шар із нікельованої сталі забезпечує високу герметичність при перекритті води. Важіль-метелик із високоякісного пластику сірого кольору забезпечує швидке відкриття/закриття води. Важіль закріплений гайкою, що запобігає його розхитуванню з часом. Кран витримує тиск до 40 бар та вплив температури від –30 °C до +150 °C. Монтується горизонтально та вертикально. Гарантійний термін — 7 років. Країна-виробник — Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASCO |
| Діаметр крана | 1" |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір ричага | сірий |
| Країна | Китай |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Призначення | Опалення / Водопостачання |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Розмір різьби, дюйм | 1" |
| Тип покриття | Нікель |
| Тип підключення | ВВ |
| Тип ристога | метелик |
| Тип паковання | Картон |
| Тип фітинга | Кран |
| Тиск | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
| Цільове призначення | Водопостачання/Опалення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,33 ₴




