Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 43 м |
| Об'єм гідробака | 24 л |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Дрібне колесо | технополімер |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чиста |
| виготовлення | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
| Встановлення насоса | Горизонтальне |
| габаритні розміри (шхвхд) | 275х570х500 мм |
| Двигун | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Довжина мережевого шнура | 1 м м |
| додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм дюйм |
| захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Матеріал обмотки | 100% мідь |
| Пропускна здатність | 5.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт Вт |
| температура навколишнього середовища | 1-40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 963,07 ₴



