
*ALBA* Моноблок РSII-15G(P)(F-01) 40шт
370,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: KTD30378
+380 (67) 813-83-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле тиску застосовується для автоматизації процесу керування електронасосом в побутових станціях водопостачання, включаючи електронасос при падінні тиску нижче встановленої межі та відключаючи при досягненні верхньої межі тиску.
Заводське налаштування реле: тиск включення - 1,4 бар, тиск вимикання - 2,8 бар.
Реле виконано монолітним блоком з манометром і трійником для підключення до гідроакумулятора.
Заводське налаштування реле: тиск включення - 1,4 бар, тиск вимикання - 2,8 бар.
Реле виконано монолітним блоком з манометром і трійником для підключення до гідроакумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Приєднувальний діаметр | 25 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тиск включення насоса, бар | 1,4 |
| Тиск вимикання насоса, бар | 2,8 |
| Діапазон робочого тиску, бар | 1,0 - 5,5 |
]]>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alba |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Користувальницькі характеристики | |
| max робочий струм | 10 А |
| Робоче середовище | Вода |
| габаритні розміри (вхдхш) | 120х160х120 мм |
| діапазон робочого тиску, бар | 1,0 - 5,5 |
| Максимальна робоча температура | 35 град. град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип приєднання | Різьбове 1/4 дюйма |
| тиск вимикання насоса, бар | 2,8 |
| тиск включення насоса, бар | 1,4 |
| частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,35 ₴


