
Кран-американка пряма Nickel PRO 3/4" PN40 червоний метелик ASCO
350 ₴
- В наличии
- Код: RSТР-00027724
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульовий кран для води від ASCO Nickel PRO з компактним важелем-метеликом відрізняється універсальністю. Корпус виробу виготовлений з міцної нержавіючої сталі та покритий нікелем, який захищає від корозії та агресивного впливу зовнішнього середовища. Повнопрохідний канал забезпечує вільне проходження води, а затворна куля з герметичністю класу А надійно перекриває її та не допускає протікань. Червоний пластмасовий важіль-метелик закріплений гайкою, що не допускає його мимовільного послаблення та розхитування. Кран підлягає ремонту та має тривалий термін використання — 55 000 циклів. Витримує тиск до 40 бар та вплив температури від –30°C до +150°C. Монтується як горизонтально, так і вертикально. Гарантійний термін — 7 років. Країна-виробник — Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASCO |
| Диаметр крана | 3/4" |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір ричага | червоний |
| Страна | Китай |
| Назначение | Вода |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Розмір різьби, дюйм | 3/4" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип ричага | метелик |
| Давление | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴




