
Кран кул.нікель Nickel MAX 3/4" ЗВ PN40 сіра ручка ASCO
216,78 ₴
- В наличии
- Код: RSТР-00027731
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульовий кран для води від ASCO Nickel MAX виготовлений із міцної сталі та покритий нікелем, що захищає його від корозії та підвищує зносостійкість. Кран має повнопрохідну конструкцію і комбіновану, зовнішню і внутрішню, різьбу 3/4". Затворна куля забезпечує надійну герметичність, що не допускає протікання. Важіль-ручка з сірої пластмаси зручно регулюється і не займає багато місця. Він закріплений гайкою, що не допускає його розхитування з часом. Кран витримує тиск 40 bar та температуру від –20°C до +150°C. Завдяки цьому може використовуватись в умовах інтенсивної експлуатації, а у разі потреби підлягає ремонту. Монтується будь-яким зручним способом: горизонтально чи вертикально. Гарантійний термін — 7 років. Країна-виробник — Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASCO |
| Диаметр крана | 3/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір ричага | сірий |
| Страна | Китай |
| Материал изделия | Сталь |
| Назначение | Опалення / Водопостачання |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Розмір різьби, дюйм | 3/4" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип подключения | ВЗ |
| Тип ричага | ручка |
| Тип упаковки | Картон |
| Тип фітинга | Кран |
| Давление | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
| Цільове призначення | Водопостачання/Опалення |
Информация для заказа
- Цена: 216,78 ₴




