
Кран кул.нікель Nickel MAX 1" ВВ PN40 сірий метелик ASCO
333,33 ₴
- В наличии
- Код: RSТР-00027730
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульовий кран від ASCO Nickel MAX з повнопрохідним каналом і двосторонньою внутрішньою різьбою 1" призначений для внутрішніх систем водопостачання та опалення. Корпус виготовлений із міцної сталі та покритий нікелем, що захищає його від корозії. Повнопрохідний канал крана забезпечує безперешкодний потік води та не допускає появи засорів. Розташований в ньому затворний шар із нікельованої сталі забезпечує високу герметичність при перекритті води. Важіль-метелик із високоякісного пластику сірого кольору забезпечує швидке відкриття/закриття води. Важіль закріплений гайкою, що запобігає його розхитуванню з часом. Кран витримує тиск до 40 бар та вплив температури від –30 °C до +150 °C. Монтується горизонтально та вертикально. Гарантійний термін — 7 років. Країна-виробник — Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASCO |
| Диаметр крана | 1" |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір ричага | сірий |
| Страна | Китай |
| Материал изделия | Сталь |
| Назначение | Опалення / Водопостачання |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Розмір різьби, дюйм | 1" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип подключения | ВВ |
| Тип ричага | метелик |
| Тип упаковки | Картон |
| Тип фітинга | Кран |
| Давление | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
| Цільове призначення | Водопостачання/Опалення |
Информация для заказа
- Цена: 333,33 ₴




