
Кран-американка пряма Nickel MAX 1/2" PN40 сірий метелик ASCO
234,88 ₴
- В наличии
- Код: RSТР-00027725
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульовий кран з американкою для води від ASCO Nickel MAX з різьбою 1/2" і сірим важелем-метеликом виготовлений із міцної сталі та має нікельоване покриття, що захищає від корозії й надає виробу сріблястий колір. Затворна куля з найвищою герметичністю і прохідний канал забезпечують безперебійну роботу крана в умовах інтенсивної експлуатації — до 55 000 циклів. Важіль-метелик зручно регулюється і не займає багато місця. Монтується на гайку, що захищає його від мимовільного послаблення. Кран можна монтувати як горизонтально, так і вертикальним. Він витримує тиск до 40 бар включно та вплив температури від –20°C до +150°C. Гарантійний термін — 7 років. Країна-виробник — Китай.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ASCO |
| Диаметр крана | 1/2" |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Колір ричага | сірий |
| Страна | Китай |
| Материал изделия | Сталь |
| Назначение | Опалення / Водопостачання |
| Реєстрація бренду | Україна |
| Розмір різьби, дюйм | 1/2" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип подключения | ВЗ |
| Тип ричага | метелик |
| Тип упаковки | Картон |
| Давление | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
| Цільове призначення | Водопостачання/Опалення |
Информация для заказа
- Цена: 234,88 ₴





