Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 43 м |
| Объем гидробака | 24 л |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Робоче колесо | технополімер |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чиста |
| исполнение | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
| Установка насоса | Горизонтальне |
| габаритні розміри (шхвхд) | 275х570х500 мм |
| Двигатель | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Длина сетевого шнура | 1 м м |
| додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм дюйм |
| захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Материал обмотки | 100% мідь |
| Пропускная способность | 5.4 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт Вт |
| температура навколишнього середовища | 1-40 град. |
Информация для заказа
- Цена: 6 963,07 ₴



