Переваги:
- Можливість провести монтаж і демонтаж обладнання в найкоротший термін. Завдяки тому, що насосна станція є зібраним і відрегульованим пристроєм, встановити і підключити її до водопроводу зможе навіть новачок. Підключення станції до електромережі здійснюється за допомогою кабелю живлення з вилкою, що має заземлюючий контакт, і розетки із заземлюючим контактом.
- Універсальність. Обладнання цього типу підходить для забору води з будь-яких джерел – криниці, свердловини, штучного резервуара або природної водойми.
- Компактність. Невеликі розміри і конструкція дозволяють пересувати станцію.
- Висока надійність. До складу кожної насосної станції входить електронний контролер тиску – прилад, який відповідає за включення і виключення насоса. Моделі з літерою «А» самостійно перезапускают електронасос по заданому алгоритму.
- Захист від «сухого» ходу. При відсутності води в трубопроводі спрацьовує захист від «сухого» ходу і контролер зупиняє електронасос. Кількість режимів роботи (настройка параметрів) залежить від моделі контролера тиску.
- Багатоступенева захист від збоїв у функціонуванні: світлова індикація дозволяє своєчасно виявити несправність системи водопостачання
- Захист станції при аварійних режимах роботи забезпечується тепловим реле, встановленим в обмотці електронасоса.
Найважливішим елементом системи є насос, саме від його характеристик залежать функціональні можливості обладнання. Одним з важливих параметрів є споживана потужність насоса, яка в різних моделях варіюється в межах від 0.37 до 1.5 кВт.
Конструктивні особливості насосної частини:
- Корпус насосної камери – чавун,
- Робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL
- В насосну камеру вбудований вузол ежектора (Дифузор з трубкою Вентурі) – високоміцний технополімер НОРИЛУ
У комплектацію станції також входить:
- Контролер тиску електронний ЕРР 16
- Комплект поставки: паспорт, інструкція по експлуатації, тара пакувальна (коробка), етикетка.
Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору, встановленого в корпусі насоса. Тільки частина загальної подачі рідини, виробленої робочим колесом закритого відцентрового типу, направляється в нагнітальний патрубок, що залишилася рециркулює допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування. При першому запуску достатньо заповнити водою корпус насоса. Заповнювати всмоктуючий трубопровід і видаляти можливо присутні повітряні пробки немає необхідності. У момент запуску вода, що міститься в корпусі, циркулюючи через ежектор, перемістить повітря з камери всмоктування в нагнітальну камеру, виштовхуючи його через вихідний трубопровід. Утворився таким чином вакуум призведе до підйому рівня води у всмоктуючому трубопроводі, викликаючи явище самовсмоктування.
Постійне функціонування системи самовсмоктування робить такі насоси практично нечутливими до присутності (навіть значного) повітря накачується рідини. При розробці серії JET, на основі попереднього досвіду ALBA, особливу увагу було приділено підбору матеріалів для виробництва та у всіх електродвигунах насосів використовується виключно мідна обмотка, в яку вбудована захист від перевантажень з автоматичним перезапуском, вал насоса виготовлений з нержавіючої сталі AISI304, робочі колеса, дифузор і трубка вентурі виготовлені з високоякісного технополімера NORYL, а також приділено увагу гідравлічної ефективності, в результаті чого насоси стали більш компактними, покращилися експлуатаційні характеристики, знизився шум.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 50 м |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | вбудований манометр |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Вид насоса | Центробежный |
| Робоче колесо | відцентрове, закритого типу, виконане високоміцного технополімера NORYL |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чиста |
| исполнение | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
| Установка насоса | Горизонтальне |
| габаритні розміри (шхвхд) | 185х470х435 мм |
| Двигатель | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Длина сетевого шнура | 1 м м |
| додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм дюйм |
| захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал обмотки | 100% мідь |
| Пропускная способность | 3 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт Вт |
| температура навколишнього середовища | 1-40 град. |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
- Цена: 5 277,90 ₴



