
*ALBA*Насос циркуляційний 25-4-180+ гайки 8шт
1 101,30 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD25755
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насос циркуляційний з «мокрим» ротором призначений для циркуляції води (теплоносія) в системах опалення, гарячого водопостачання та системах обігріву підлоги житлових будинків, промислових об'єктів та інших побутових системах опалення, охолодження та кондиціювання. При використанні в системі опалення водногликолевой суміші (макс. співвідношення 1: 1), необхідна коригування робочих характеристик електронасоса у відповідності з підвищеним рівнем в'язкості і в залежності від процентного співвідношення компонентів суміші.
Насос может устанавливаться как в закрытых так и в открытых системах, место установки должно быть доступным для упрощения проведения демонтажа или проверок работы. Обязательная установка запорной арматуры таким образом, чтобы в случае протечки теплоноситель не попадал на коробку выводов, кабель питания и электродвигатель.
Подача электронасоса регулируется изменением скорости вращения электродвигателя с помощью переключателя на коробке выводов:
- - Положение «І»: минимальная скорость;
- - Положение «ІІІ»: максимальная скорость.
Повышенная подача может стать причиной шума в системе.
Насос укомплектований гайками сполучними і кабелем живлення з євровилкою. Монтажна довжина 180 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4.9 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Перекачувані середовища | Технічна вода, Чиста вода, Живильна вода |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Споживана потужність (W) | 0.062 кВт |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Частота струму | 50 Гц |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| dn | 25 |
| Вид насоса | Циркуляційний електронасос |
| Качество воды | Чиста |
| Установка насоса | Вертикально |
| габарити (шхвхд) | 123x132x130 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м м |
| маx напір | 2,2/3,6/5,1 м |
| Пропускная способность | 1,5/2,0/2,5 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 32/48/62 Вт Вт |
| Способ установки насоса | Вертикальний |
| Скорость | 1/2/3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 101,30 ₴


