
*ALBA*Насос циркуляційний 25-6-130+ гайки 8шт
1 086,24 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD36179
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насос циркуляційний з «мокрим» ротором призначений для циркуляції води (теплоносія) в системах опалення, гарячого водопостачання та системах обігріву підлоги житлових будинків, промислових об'єктів та інших побутових системах опалення, охолодження та кондиціювання. При використанні в системі опалення водногліколевої суміші (співвідношення макс. 1: 1), необхідне коригування робочих характеристик електронасоса відповідно до підвищеного рівня в'язкості та залежно від відсоткового співвідношення компонентів суміші.
Насос може встановлюватися як у закритих, так і у відкритих системах, місце встановлення повинно бути доступним для спрощення проведення демонтажу або перевірок роботи. Обов'язкове встановлення запірної арматури таким чином, щоб у разі протікання теплоносій не потрапляв на коробку виводів, кабель живлення та електродвигун.
Подача електронасоса регулюється зміною швидкості обертання електродвигуна за допомогою перемикача на коробці висновків:
- – Положення «І»: мінімальна швидкість;
- – Положення "ІІІ": максимальна швидкість.
Підвищена подача може спричинити шум у системі.
Насос укомплектований сполучними гайками та кабелем живлення з євровилкою. Монтажна довжина 130 мм.
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| dn | 25 |
| Вид насоса | Циркуляційний електронасос |
| Качество воды | Чиста |
| Установка насоса | Вертикально |
| габарити (шхвхд) | 123x132x180 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м м |
| маx напір | 3,0/5,4/6,1 м |
| Пропускная способность | 2,0/2,5/3,0 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 55/70/100 Вт Вт |
| Способ установки насоса | Вертикальний |
| Скорость | 1/2/3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 086,24 ₴


