
Кран-американка кутовий 1/2" ВЗ Valogin Optima червоний метелик VG-104401 1/15 шт
395 ₴
- В наличии
- Код: RSТР-00023786
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кульові крани серії OPTIMA від Valogin: застосовуються в якості запірної арматури в господарсько-питних, опалювальних системах для транспортування будь-яких середовищ неагресивних до матеріалу виробу. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 1. Робочий тиск: 2,5 мПа (25 бар), 2. Робоча температура: від -20 до +150 ° С; від -20 до +120 ° С (арт. VG-104). МАТЕРІАЛИ: Корпус: латунь CW617N (ЛЗ 59-2), затвор: латунь CW617N (ЛЗ 59-2), ущільнення штока: PTFE (фторопласт). Ручка-важіль/ручка- "метелик": сталь оцинкована / алюміній. Ущільнення кульового затвору: PTFE (фторопласт). Ущільнення згону: EPDM (етилен-пропіленовий каучук) (арт.VG-104) ОСОБЛИВОСТІ: 1. Подвійне ущільнення знімного патрубка: метал до металу + EPDM. 2. Запобігання корозії: латунна гайка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VALOGIN |
| Диаметр крана | 1/2" |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант підключення | Кутове |
| Колір ричага | червоний |
| Страна | Китай |
| Материал изделия | Латунь |
| Назначение | Вода |
| Розмір різьби, дюйм | 1/2" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип подключения | ВЗ |
| Тип ричага | метелик |
| Давление | 25 bar |
| Торгова марка | VALOGIN |
| Цільове призначення | Водопостачання |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴






