Кульові крани серії OPTIMA від Valogin: застосовуються в якості запірної арматури в господарсько-питних, опалювальних системах для транспортування будь-яких середовищ неагресивних до матеріалу виробу. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: 1. Робочий тиск: 2,5 мПа (25 бар), 2. Робоча температура: від -20 до +150 ° С; від -20 до +120 ° С (арт. VG-104). МАТЕРІАЛИ: Корпус: латунь CW617N (ЛЗ 59-2), затвор: латунь CW617N (ЛЗ 59-2), ущільнення штока: PTFE (фторопласт). Ручка-важіль/ручка- "метелик": сталь оцинкована / алюміній. Ущільнення кульового затвору: PTFE (фторопласт). Ущільнення згону: EPDM (етилен-пропіленовий каучук) (арт.VG-104) ОСОБЛИВОСТІ: 1. Подвійне ущільнення знімного патрубка: метал до металу + EPDM. 2. Запобігання корозії: латунна гайка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VALOGIN |
| Диаметр крана | 3/4" |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант підключення | Пряме |
| Колір ричага | червоний |
| Страна | Китай |
| Материал изделия | Латунь |
| Назначение | Вода |
| Розмір різьби, дюйм | 3/4" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип подключения | ВВ |
| Тип ричага | метелик |
| Тип упаковки | Картон |
| Давление | 25 bar |
| Торгова марка | VALOGIN |
| Цільове призначення | Водопостачання |
Информация для заказа
- Цена: 389 ₴






