Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.25 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 7 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Ширина | 145 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид насоса | Дренажный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Установка насоса | Вертикальне |
| габарити (шхвхд) | 145х300х220 мм |
| Длина сетевого шнура | 5 м м |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм дюйм |
| маx глибина занурення | 5 м |
| маx напір | 7 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пропускная способность | 9 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 550 Вт Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
Информация для заказа
- Цена: 1 432,22 ₴



