
Обприскувач ALBA Spray CF-BC-8 (ранцевий акумуляторний) 3шт
1 196,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD37315
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 80 см |
| Довжина шланга | 120 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Загальна вага | 4.3 кг |
| Об'єм бака | 8 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип оприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Жовтий |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Источник питания | Аккумуляторный |
Информация для заказа
- Цена: 1 196,10 ₴


