
*ALBA* Контролер тиску EPP-15 EA (12шт)F-01
1 354,69 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD30405
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контролер тиску призначений для процесу автоматизації систем водопостачання в житлових будинках, підтримує постійний тиск води в системі, автоматично запускаючи і зупиняючи електронасос. У разі сухого ходу* (відсутності або недостатньої кількості води в трубопроводі) контролер вимикає насос і блокує його подальшу роботу з повторним автоматичним перезапуском електронасоса. Автоматичний перезапуск (включення) насоса здійснюється за спеціальним алгоритмом: 6 спроб через певні проміжки часу, потім кожна спроба 1 раз в 60 хвилин.
Тиск включення насоса регулюється в діапазоні від 0,5 до 6,0 бар з можливістю установки значення з кроком 0,1 бар. Налаштування тиску запуску (включення) і виключення електронасоса здійснюється з допомогою кнопок, які знаходяться на панелі управління контролера.
Контролер укомплектований електронним табло (для візуального контролю тиску в магістралі), кабелем живлення з РОЗЕТКОЮ і євровилкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Приєднувальний діаметр | 25 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Технічні характеристики | |
| Тиск включення насоса, бар | 1,0 - 6,0 |
| Тиск вимикання насоса, бар | 2,5 - 7,0 |
| крок налаштування, бар | 0,1 |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| max робочий струм | 10 А |
| Рабочая среда | Вода |
| автомат. перезапуск | Да |
| габаритні розміри (вхдхш) | 190х95х100 мм |
| Максимальная мощность | 2,2 кВт кВт |
| максимальний роб. тиск | 10 бар |
| Манометр | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип присоединения | Різьбове 1" дюйм |
| тиск вимикання насоса, бар | 2-7 |
| тиск включення насоса, бар | 0,5-6 |
| частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 354,69 ₴


