
Колба BigBlue 20" Titan прозора (латунь.різьби/макс10атм) 1/4
2 211,79 ₴
- В наличии
- Код: RSТР-00026268
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус-колба BB 20". Пластикова прозора синя колба для магістрального промислового фільтра типу Big Blue (скорочено BB). Клас продукції стандарт. Місце виробництва: Тайвань. Матеріал - Поліпропілен. Верхівка колби чорного кольору. Використовується для холодної води.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TITAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас товару | Стандарт |
| Цвет | Прозрачный |
| Комплект поставки | фільтр-колба, ущільнююче кільце, ключ |
| Страна | Тайвань |
| Материал изделия | Полипропилен |
| Матеріал різьб | Латунь |
| Назначение | Вода |
| Підходить до питної води | Да |
| Розмір різьби, дюйм | 1" |
| Температура води | Холодна вода |
| Тип подключения | ВВ |
| Тип упаковки | Картон |
| Тип фильтра | магістральний |
| Давление | 10 bar |
| Торгова марка | TITAN |
| Цільове призначення | Водопостачання |
| Які картриджі підходять | 20" |
Информация для заказа
- Цена: 2 211,79 ₴


