
*ALBA* Peле тиску з нак.гайкою MC-2(сухий хід)(F-01)
174,54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD30377
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
В основі принципу дії реле лежить вплив тиску на мембрану, яка з'єднані пластиною з електроконтактного групою. При зміні тиску мембрана вигинається і приводить в дію механізм реле на замикання/розмикання контактів. Для протитиску мембрани в пристрої встановлена пружина. Чим сильніше затиснута пружина, тим вище буде тиск у гидроаккумуляторе. Максимально можливе Pmax = 5.5 бар. Друга пружина поменше - це різниця між тиском включення і відключення насоса. При налаштуванні важливо враховувати, що мінімальне значення пуску насоса має бути не менше 1,0 бар для коректної роботи гідроакумулятора і плавної подачі води.
Реле тиску з накидною гайкою MC-2 ALBA встановлюються в комплекті з гідроакумулятором. Воно забезпечує тривалу і бездоганну роботу системи.
Додатковою функцією реле тиску з накидною гайкою MC-2(сухий хід) ALBA є автоматичне відключення насоса в разі відсутності води, і захист насоса від пошкоджень і перевантажень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Технічні характеристики | |
| Тиск включення насоса, бар | 1,4 |
| Тиск вимикання насоса, бар | 2,8 |
| Діапазон робочого тиску, бар | 1,0 - 5,5 |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Пользовательские характеристики | |
| max робочий струм | 10 А |
| Рабочая среда | Вода |
| габаритні розміри (вхдхш) | 100х90х80 мм |
| діапазон робочого тиску, бар | 1,0 - 5,5 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип присоединения | Різьбове 1/4 дюйма |
| тиск вимикання насоса, бар | 2,8 |
| тиск включення насоса, бар | 1,4 |
| частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 174,54 ₴


