Гідроакумулятори ALBA призначені для компенсації зміни величини тиску, в системі водопостачання, і для запобігання гідравлічним ударам. Рідина знаходиться в гумовому балоні, що називається мембраною. У процесі роботи гідравлічної системи, за необхідності, енергія, накопичена рідиною під тиском, знову трансформується на корисну роботу. Це можливо завдяки наявності повітряної камери між стінками бака та мембраною, що знаходиться під тиском.
Повітряна камера відокремлена від водного середовища за допомогою EPDM мембрани, що виключає ризик забруднення води пилом, парами, газами, оліями, бактеріями та сторонніми запахами. Більш того, відсутність прямого контакту між водою та стінками гідроакумулятора, дозволяє запобігти виникненню небезпечної для нього корозії.
Повітряна камера відокремлена від водного середовища за допомогою EPDM мембрани, що виключає ризик забруднення води пилом, парами, газами, оліями, бактеріями та сторонніми запахами. Більш того, відсутність прямого контакту між водою та стінками гідроакумулятора, дозволяє запобігти виникненню небезпечної для нього корозії.
Гідроакумулятори ALBA виготовляються з високоякісної холоднокатанної вуглецевої сталі, корпус бака прогрунтований і пофарбований антикорозійною емаллю, що відповідає всім стандартам якості, мембрана - високоміцний EPDM з підвищеною зносостійкістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об`єм | 24 л |
| Покриття | Емаль |
| Розташування гідроакумулятора | Горизонтальне (без ніжок) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Покрытие | Эмаль |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина стенки бака | 1 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Горизонтальне (без ніжок) |
| Высота бака | 290 мм |
| Длина бака | 450 мм |
| діаметр бака, мм | 270 |
| Конструктивное исполнение бака | Підлоговий, Мембранний |
| макс. t°c рідини | 90°C |
| макс. тиск мпа(бар) | 0,6 (6) |
| Материал мембраны | EPDM |
| Объем расширительного бака | 24 л. |
| Тип расширительного бака | Мембранный |
Информация для заказа
- Цена: 846,57 ₴



