
*ALBA* Контролер тиску EPP-16 (15шт)F-01
874,92 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD30373
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контролер тиску призначений для процесу автоматизації систем водопостачання в житлових будинках, підтримує постійний тиск води в системі, автоматично запускаючи і зупиняючи електронасос. У разі сухого ходу* (відсутності або недостатньої кількості води в трубопроводі) контролер вимикає насос і блокує його подальшу роботу з повторним ручним перезапуском електронасоса. Тиск включення насоса регулюється в діапазоні від 1,5 до 3,0 бар.
Налаштування тиску запуску електронасоса (до 3,0 бар) проводиться за допомогою регулювального гвинта, який знаходиться на верхній частині корпусу контролера.
Контролер укомплектований манометром (для візуального контролю тиску в магістралі), а також інструкцією з гарантійним талоном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна сила струму | 10 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Приєднувальний діаметр | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Технічні характеристики | |
| Тиск включення насоса, бар | 1,5 - 3,0 |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Пользовательские характеристики | |
| max робочий струм | 10 А |
| Рабочая среда | Вода |
| автомат. перезапуск | Нет |
| габаритні розміри (вхдхш) | 225х125х150 мм |
| Максимальная мощность | 1,1 кВт кВт |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. град. |
| максимальний роб. тиск | 10 бар |
| Манометр | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип присоединения | Різьбове 1" дюйм |
| тиск вимикання насоса, бар | 3 |
| тиск включення насоса, бар | 1,5 |
| частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 874,92 ₴


