
Бак розширювальний(опалення) VT-24(P)
958,65 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD22482
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Використовується у системах опалення житлових будинків, промислових об'єктів та інших побутових системах опалення. Також мембранні розширювальні баки застосовуються для систем водопостачання. У магістралях холодного водопостачання вони призначені для підтримки постійного тиску, зменшення кількості включень – вимкнень циркуляційних насосів, захисту системи від гідравлічного удару.
Пристрій розширювального бака - герметичний сталевий корпус, розділений еластичною водонепроникною мембраною на дві частини. В одній частині передбачений патрубок для підключення до системи опалення, а друга частина заповнена газом. У газовій частині передбачений нипель, необхідний для створення початкового тиску. Бак вертикального виконання, корпус - вуглецева сталь пофарбована, мембрана змінна - каучук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Об'єм розширювального бака | 24 л |
| Із замінної мембраною | Так |
| Стан | Новий |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Конструктивное исполнение бака | Цилиндр |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Тип расширительного бака | Мембранный |
| Толщина стенки бака | 1 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 3/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Вертикальне |
| Высота бака | 425 мм |
| діаметр бака, мм | 270 |
| макс. t°c рідини | 90°C |
| макс. тиск мпа(бар) | 0,6 (6) |
| Материал корпуса | Вуглець, Сталь |
| Объем расширительного бака | 24 л. |
Информация для заказа
- Цена: 958,65 ₴


