
*ALBA* Контролер тиску EPP-12RK (12шт)F-01
955,11 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD32129
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Контролер тиску EPP-12RK ТМ "ALBA" підтримує заданий параметр тиску в системі водопостачання, автоматично запускаючи електронасос при падінні тиску (при відкритті крана) і відключає його при стабілізації тиску в системі (закриття крана). У разі "сухого ходу" (відсутність або недостатня кількість води у всмоктувальному трубопроводі) контролер відключає насос і блокує його подальшу роботу з повторним ручним перезапуском електронасоса.
Контролер укомплектований манометром (для візуального контролю тиску в магістралі), кабелем живлення з розеткою та євровилкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Польща |
| Дистанційне управління | Ні |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Контрольована середа | Рідина |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Приєднання | G1" зовнішнє |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Максимальний струм комутації | 10 А |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Пользовательские характеристики | |
| max робочий струм | 10 А |
| Рабочая среда | Вода |
| автомат. перезапуск | Нет |
| Максимальная мощность | 1,1 кВт кВт |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. град. |
| максимальний роб. тиск | 10 бар |
| Манометр | Нет |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип присоединения | Різьбове 1" дюйм |
| тиск включення насоса, бар | 1,5 |
| частота електромережі | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 955,11 ₴


