
*ALBA*Насос циркуляційний 20-4-130+ гайки 8шт
1 082,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD31960
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насос циркуляційний з «мокрим» ротором призначений для циркуляції води (теплоносія) в системах опалення, гарячого водопостачання та системах обігріву підлог житлових будинків, промислових об'єктів та інших побутових систем опалення, охолодження та кондиціювання. При використанні в системі опалення водногліколевої суміші (макс. співвідношення 1:1), необхідне коригування робочих характеристик електронасоса відповідно до підвищеного рівня в'язкості та залежно від відсоткового співвідношення компонентів суміші.
Насос може встановлюватися як у закритих, так і у відкритих системах, місце встановлення має бути доступним для спрощення проведення демонтажу чи перевірок роботи. Обов'язкове встановлення запірної арматури таким чином, щоб у разі протікання теплоносій не потрапляв на коробку виводів, кабель живлення та електродвигун.
Подача електронасоса регулюється зміною швидкості обертання електродвигуна за допомогою перемикача на коробці висновків:
- - Положення «І»: мінімальна швидкість;
- - Положення «III»: максимальна швидкість.
Підвищена подача може стати причиною шуму у системі.
Насос укомплектований сполучними гайками та кабелем живлення з євровилкою. Монтажна довжина 130 мм
]]>Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| dn | 20 |
| Вид насоса | Циркуляційний електронасос |
| Качество воды | Чиста |
| Установка насоса | Вертикально |
| габарити (шхвхд) | 124x132x130 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м. м |
| маx напір | 3,8/4,4/4,9 м |
| Пропускная способность | 1,5/2,0/2,5 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 32/48/62 Вт Вт |
| Способ установки насоса | Вертикальний |
| Скорость | 1/2/3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 082,25 ₴


