
Умивальник змішувач PUD1-A045-YВ (чорний)
1 091,84 ₴
- Под заказ
- Код: KTD23720
Отправка с 10 мая 2026+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.336 кг |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Матовий хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 113 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 091,84 ₴


