Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.35 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 15 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 7.7 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Пропускна здатність | 8.4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Ширина | 125 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Грязная |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 15 мм |
| Пропускная способность | 8.4 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
| Пользовательские характеристики | |
| габарити (шхвхд) | 125x350x170 мм |
| маx глибина занурення | 5 м |
| маx напір | 7.7 м |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь, Чавун |
Информация для заказа
- Цена: 3 425,72 ₴



