Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.6 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 435 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Двигун | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Матеріал обмотки | 100% мідь |
| Робоче колесо | відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL |
| Режим роботи | Тривалий |
| Ущільнення торцеве | графіт/кераміка/NBR/AISI 304 |
| виконання | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Вид насоса | Центробежный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Конструктивные особенности | |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| max t° робочої рідини | 40 град. |
| t° навколишнього середовища | 1-40 град. |
| габарити (вхгхш) | 190х435х180 мм |
| мax напір | 50 м |
| Материал обмотки | 100% мідь |
| Материал рабочего колеса | технополімер |
Информация для заказа
- Цена: 3 596,72 ₴



