У комплектацію до насосної станції входить
реле тиску електронне серії ЕРР-16.
Насосна станція призначена для постачання води під постійним тиском.
Призначена для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. ]]>
реле тиску електронне серії ЕРР-16.
Насосна станція призначена для постачання води під постійним тиском.
Призначена для подачі води з відкритих водойм, колодязів, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. ]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 35 м |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Вид насоса | Вихревой |
| Робоче колесо | вихрове, латунь |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чиста |
| исполнение | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
| Установка насоса | Горизонтальне |
| габаритні розміри (шхвхд) | 150х335х295 мм |
| Двигатель | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Длина сетевого шнура | 1 м м |
| додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм дюйм |
| захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал обмотки | 100% мідь |
| Пропускная способность | 1.92 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 370 Вт Вт |
| температура навколишнього середовища | 1-24 град. |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
Информация для заказа
- Цена: 3 286,62 ₴



