Гідроакумулятор ALBA зі змінною мембраною – це металевий бак, здатний поглинати та накопичувати потенційну енергію рідини під тиском. Рідина знаходиться в гумовому балоні, що називається мембраною. У процесі роботи гідравлічної системи, за необхідності, енергія, накопичена рідиною під тиском, знову трансформується на корисну роботу. Це можливо завдяки наявності повітряної камери між стінками бака та мембраною, що знаходиться під тиском.
Повітряна камера відокремлена від водного середовища за допомогою EPDM мембрани, що виключає ризик забруднення води пилом, парами, газами, оліями, бактеріями та сторонніми запахами. Більш того, відсутність прямого контакту між водою та стінками гідроакумулятора, дозволяє запобігти виникненню небезпечної для нього корозії. Гідроакумулятори ALBA виготовляються з високоякісної холоднокатанної вуглецевої сталі, корпус бака прогрунтований і пофарбований антикорозійною емаллю, що відповідає всім стандартам якості, мембрана - міцний EPDM з підвищеною зносостійкістю.
Повітряна камера відокремлена від водного середовища за допомогою EPDM мембрани, що виключає ризик забруднення води пилом, парами, газами, оліями, бактеріями та сторонніми запахами. Більш того, відсутність прямого контакту між водою та стінками гідроакумулятора, дозволяє запобігти виникненню небезпечної для нього корозії. Гідроакумулятори ALBA виготовляються з високоякісної холоднокатанної вуглецевої сталі, корпус бака прогрунтований і пофарбований антикорозійною емаллю, що відповідає всім стандартам якості, мембрана - міцний EPDM з підвищеною зносостійкістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об`єм | 80 л |
| Покриття | Хром |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Материал корпуса | Сталь |
| Тип расширительного бака | Мембранный |
| Толщина стенки бака | 1 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Горизонтальне (без ніжок) |
| Покрытие | Хром |
| Высота бака | 730 мм |
| діаметр бака, мм | 450 |
| Конструктивное исполнение бака | Підлоговий, Мембранний |
| макс. t°c рідини | 90°C |
| макс. тиск мпа(бар) | 0,6 (6) |
| Материал мембраны | EPDM |
| Объем расширительного бака | 80 л. |
Информация для заказа
- Цена: 3 471,35 ₴



