
*ALBA*Насос 20-12A (підв. тиску) 4шт
3 056,70 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD25496
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Встановлюється безпосередньо на трубу, підвищує тиск, що існує в системі водопостачання, працює безшумно і повністю в автоматичному режимі.
Електронасос відцентровий, виконаний у вигляді моноблока з «мокрим» ротором, складається з однофазного електродвигуна, насосної частини та датчика протоку. Працює тільки на одній швидкості. Насос працює надійно тільки в тому випадку, коли відсутні механічні напруги від трубопроводів і забезпечено горизонтальне розташування валу.
Режим роботи електронасоса визначається положенням перемикача на коробці висновків:
- - Положення "OFF": електронасос зупинений;
- - Положення «AUTO»: Електронасос включається автоматично при відкритті крана і вимикається при його закритті;
- - Положення «MANUAL»: Електронасос працює в ручному режимі - постійно знаходиться у включеному стані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний напір | 12 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Основні | |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Перекачувані середовища | Технічна вода, Чиста вода, Живильна вода |
| Споживана потужність (W) | 0.245 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 245 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| dn | G 3/4-B |
| Вид насоса | Циркуляційний електронасос |
| Качество воды | Чиста |
| Установка насоса | Вертикально |
| габарити (шхвхд) | 160x200x130 мм |
| Длина сетевого шнура | 1 м. м |
| маx напір | 13 м |
| Способ установки насоса | Вертикальний |
Информация для заказа
- Цена: 3 056,70 ₴


