
*ALBA*Насосна станція JET40/EPР-16
5 474,15 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD24469
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насосна станція з електронним реле тиску
Переваги:
- Можливість провести монтаж і демонтаж обладнання в найкоротший термін. Завдяки тому, що насосна станція є зібраним і відрегульованим пристроєм, встановити і підключити її до водопроводу зможе навіть новачок. Підключення станції до електромережі здійснюється за допомогою кабелю живлення з вилкою, що має заземлюючий контакт, і розетки із заземлюючим контактом.
- Універсальність. Обладнання цього типу підходить для забору води з будь-яких джерел – криниці, свердловини, штучного резервуара або природної водойми.
- Компактність. Невеликі розміри і конструкція дозволяють пересувати станцію.
- Висока надійність. До складу кожної насосної станції входить електронний контролер тиску – прилад, який відповідає за включення і виключення насоса. Моделі з літерою «А» самостійно перезапускают електронасос по заданому алгоритму.
- Захист від «сухого» ходу. При відсутності води в трубопроводі спрацьовує захист від «сухого» ходу і контролер зупиняє електронасос. Кількість режимів роботи (настройка параметрів) залежить від моделі контролера тиску.
- Багатоступенева захист від збоїв у функціонуванні: світлова індикація дозволяє своєчасно виявити несправність системи водопостачання
- Захист станції при аварійних режимах роботи забезпечується тепловим реле, встановленим в обмотці електронасоса.
Найважливішим елементом системи є насос, саме від його характеристик залежать функціональні можливості обладнання. Одним з важливих параметрів є споживана потужність насоса, яка в різних моделях варіюється в межах від 0.37 до 1.5 кВт.
Конструктивні особливості насосної частини:
- Корпус насосної камери – чавун,
- Робоче колесо – відцентрове, закритого типу, виконане з високоміцного технополімера NORYL
- В насосну камеру вбудований вузол ежектора (Дифузор з трубкою Вентурі) – високоміцний технополімер НОРИЛУ
У комплектацію станції також входить:
- Контролер тиску електронний ЕРР 16
- Комплект поставки: паспорт, інструкція по експлуатації, тара пакувальна (коробка), етикетка.
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 40 м |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | вбудований манометр |
| Вал | сталь нержавіюча AISI 304 |
| Вид насоса | Центробежный |
| Робоче колесо | відцентрове, закритого типу, виконане високоміцного технополімера NORYL |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чиста |
| исполнение | Однофазне, з встановленим в коробку висновків конденсатором |
| Установка насоса | Горизонтальне |
| габаритні розміри (шхвхд) | 185х470х435 мм |
| Двигатель | Асинхронний, закритого типу, з повітряним охолодженням |
| Длина сетевого шнура | 1 м м |
| додатковий захист двигуна | Подвійна лакування обмотки |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм дюйм |
| захист | Вбудована в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал обмотки | 100% мідь |
| Пропускная способность | 2.4 куб.м/год |
| Потребляемая мощность | 600 Вт Вт |
| температура навколишнього середовища | 1-40 град. |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
Информация для заказа
- Цена: 5 474,15 ₴


