
*ALBA* WQG 1100F (виносний захист від перевантаження по току)
5 749,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD25482
Корпус, кришка, насосна камера насоса ізговлен з ковкого чавуну з подальшим грутованием эпосксидным грунтом і фарбуванням нітроемаллю.
Електродвигун має 100% мідну обмотку з подвійним шаром лаку. Укомплектований термовимикачем в самому двигуні + зовнішній термовимикач, які захищають двигун від перегріву при роботі у важких умовах, у тому числі блокування робочого колеса. Подвійний захист повністю виключає вихід насоса з ладу .
Фішка цього насоса в додатковому РУБ'ЯМ - НОЖІ, що знаходиться перед робочим колесом .Цей насос має два механізми для подрібнення біологічних відходів ножа і робоче колесо. Ніж виготовлений з нержавіючої сталі 316 , має лазерну заточку з двох сторін. Колесо робоче має конструкцію напівзакритого типу, виконано з чавуну, що в умовах перекачування каналізаційних стоків підвищує ресурс його експлуатації і дає можливість перемелювати органічні відходи.
Вал виготовлений з нержавіючої сталі 304.
Для предотвращения попадания перекачиваемой жидкости в двигатель насоса было разработано торцевое уплотнение графит/керамика в обойме из нержавеющей стали 316 которое позволяет насосу находиться в агрессивной среде очень долгое время.
- - электронасос укомплектован поплавковым выключателем, он используется для автоматического включения или выключения электронасоса, позволяет поддерживать заданный уровень жидкости, если жидкость достигнет минимально допустимого уровня, поплавок отключит насос.
- - електричний кабель з євровилкою призначений для подачі електроенергії до двигуна, тривалий час працюючому у воді. Температурний діапазон експлуатації кабелю становить від -40 °C до +65 °C, термін служби-до 20 років .
Ручка і стяжні болти в насосі виготовлені з нержавіючої сталі .
Для спрощення монтажу насос укомплектований перехідним штуцером і хомутом для кріплення рукава.
]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Грязная |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Пропускная способность | 18.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Пользовательские характеристики | |
| габарити (шхвхд) | 200х290х460 мм |
| маx глибина занурення | 5 м |
| маx напір | 14 м |
- Цена: 5 749,25 ₴


