Насос свердловинний вихровий ALBA 4SKm100 призначений для подачі чистої води із свердловин із внутрішнім діаметром не менше 110 мм та колодязів із вмістом абразивних домішок не більше 0,15%. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання, у тому числі з використанням автоматичних систем підтримки тиску.
Найменування показників, од. 4SKm100
- 1 Номінальна лінійна напруга електромережі, 220±10%
- 2 Частота електромережі, Гц 50
- 3 Потужність (P1), Вт 1000
- 4 Номінальний режим роботи тривалий
- 5 Ступінь захисту IPX 8
- 6 Клас нагрівальності ізоляції B
- 7 Максимальна об'ємна подача, л/хв 45, 2,7м3/ч
- 8 Максимальний натиск, м 60
- 9 Максимальна глибина занурення, м 15
- 10 Внутрішній діаметр колодязя, не менше, мм 110
- 11 Кабель живлення, довжина, м 1
- 12 Максимальний розмір завислих частинок, не
- більше, мм 0,05
- 13 Різьблення вхідного/вихідного патрубків 1" х 1"
- 14 Маса, г 15000
]]>
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Вид насоса | Скважинный |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 0.05 мм |
| Максимальная глубина погружения | 15 м |
| Максимальный напор | 60 м |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| d (мм) | 110 мм |
| Напряжение сети | 220±10% |
| габаритні розміри (вхш) | 450х96 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1" х 1" дюйм |
| Пропускная способность | 45, 2,7м3/ч |
| температура робочої рідини | 1-35 град. |
Информация для заказа
- Цена: 4 822,06 ₴



