Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A. L. B. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 54 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Основні | |
| Частота струму | 50 Гц |
]]>
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| max t° робочої рідини | 40 град. |
| t° навколишнього середовища | 1-40 град. |
| Вид насоса | Центробежный |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Чистая |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| габарити (вхгхш) | 230х200х380 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм дюйм |
| Защита от перегрева | Да |
| мax напір | 54 м |
| Материал корпуса | Чугун |
| Материал обмотки | 100% мідь |
| Материал рабочего колеса | Латунь |
| Пропускная способность | 9 куб. м/час |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
Информация для заказа
- Цена: 7 802,12 ₴



