
*ALBA*SDM 90 QJD 2-52/12-075 (50м кабеля+вилка)
6 559,94 ₴
- Готово к отправке
- Код: KTD27646
ФІШКА цих насосів - це "Плаваючі" робочі колеса, що забезпечують відмінну стійкість до зносу, тим самим запобігають блокуванню гідравлічної частини, що дозволяє перекачувати воду з підвищеним вмістом механічних домішок. До того ж: колеса, дифузор, робоча камера виготовлені з термопластичної смоли АВС з додаванням скловолокна 20%. Дно робочої камери з нержавіючої сталі AISI304 .
У конструкції насоса практично скрізь використовується нержавіюча сталь, крім напірного патрубка і перехідного фланця, які вироблені з сірого ковкого чавуну. Але і тут виробник захистив чавун двома шарами епоксидного грунту + шар вологостійкого чорного лаку.
Захист від попадання води та механічних домішок усередину ел. двигуна в цих насосах виконана за стандартом NEMA, що забезпечує надійне стикування валів гідравлічної частини та електродвигуна.
Насоси забезпечені вбудованим зворотним клапаном з AISI304 для захисту від гідроударів.
Обмотка двигуна 100% мідь, покрита 2-ма шарами лаку, з вбудованим захистом у вигляді терморелі, що дозволяє захистити двигун при аварійних ситуаціях.
]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Пользовательские характеристики | |
| d (мм) | 86 мм |
| Вид насоса | Скважинный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Качество воды | Вода з домішками, Живильна вода, Чиста вода |
| Установка насоса | Вертикальная |
| габаритні розміри (вхш) | 85х940мм |
| Длина сетевого шнура | 50 м м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 0.02 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 1/2″ дюйм |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная глубина погружения | 20 м |
| Максимальный напор | 63 м |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| номінальний напір | 51 м |
| Пропускная способность | 4 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1290 Вт Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| температура робочої рідини | 1-35 град. |
- Цена: 6 559,94 ₴


