ФІШКА цих насосів - це "Плаваючі" робочі колеса, що забезпечують відмінну стійкість до зносу, тим самим запобігають блокуванню гідравлічної частини, що дозволяє перекачувати воду з підвищеним вмістом механічних домішок. До того ж: колеса, дифузор, робоча камера виготовлені з високоміцного поліфеніленоксиду (PPO) з додаванням скловолокна GF30%. Дно робочої камери з нержавіючої сталі AISI304.
У конструкції насоса практично скрізь використовується нержавіюча сталь, крім напірного патрубка і перехідного фланця, які вироблені з сірого ковкого чавуну. Але і тут виробник захистив чавун двома шарами епоксидного грунту + шар вологостійкого чорного лаку.
Захист від попадання води та механічних домішок усередину ел. двигуна в цих насосах виконана за стандартом NEMA, що забезпечує надійне стикування валів гідравлічної частини та електродвигуна.
Насоси забезпечені вбудованим зворотним клапаном з AISI304 для захисту від гідроударів.
Обмотка двигуна 100% мідь, покрита 2-ма шарами лаку, з вбудованим захистом у вигляді терморелі, що дозволяє захистити двигун при аварійних ситуаціях.
У комплекті постачається 70 метрів кабелю з євровилкою.
]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alba |
| Вид насоса | Скважинный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 0.02 мм |
| Максимальная глубина погружения | 20 м |
| Максимальный напор | 123 м |
| Пропускная способность | 2.8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1320 Вт |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Конструктивные особенности | |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 70 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| d (мм) | 75 мм |
| Качество воды | Вода з домішками, Живильна вода, Чиста вода |
| габаритні розміри (вхш) | 75х1390 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 1/4″ дюйм |
| номінальний напір | 85 м |
| температура робочої рідини | 1-35 град. |
- Цена: 6 645 ₴



