
З"єднувач п'ятививідний 115мм M1"×F1"×F1/2"×M1/4"×F1/4" 245г AQUATICA (779596)
324 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig779596
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З'єднувач п'ятививідний 115мм M1”xF1”xF1/2”xM1/4”xF1/4” 245г AQUATICA (779596) призначений для компактного під'єднання приладів і агрегатів, зокрема, насосів, гідроакумуляторів,
манометрів і реле тиску. В основному вони застосовуються в автоматичних, що працюють в автономному режимі, системах водопостачання індивідуальних жител і невеликих підприємств.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 779596 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.245 |
| Висота, мм | 115 |
| Внутрішній діаметр, мм | F1"хF1/2"хF1/4" |
| Зовнішній діаметр, мм | M1"хM1/4" |
| Маса брутто, кг | 0.245 |
| Материал | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Тип соединения | зовнішній-внутрішній-внутрішній-зовнішній-внутрішній |
| Торгова марка | Aquatica |
| Ширина, мм | 57 мм |
Информация для заказа
- Цена: 324 ₴









