
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA MJ-1B135C (9744100)
729 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9744100
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA (MJ-1B135C)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (піску, глини, вапна тощо)
Одноважільний змішувач для кухні MJ-1B135C має прямий гусак довжиною 150 мм і злегка вигнуту форму поворотної ручки. Регулювання температури і потоку води проводиться плавно і практично безшумно, оскільки всередині встановлений високоякісний керамічний картридж.
Завдяки малим габаритам займає мінімум місця і підходить для невеликих мийок. Установка здійснюється на горизонтальну поверхню з кріпленням гайкою.
Змішувач для кухні MJ-1B135C покритий хромонікелевим напиленням, яке досить протирати тканиною або м'якою губкою.
Гарантія - 1 рік.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9744100 |
| Вага брутто (одиниці), кг | 1,09 |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | гнучкий підвід з нейлоновим обплетенням ½" × M10 × 400 мм - 2 шт. |
| Маса брутто, кг | 1,09 |
| Маса, кг | 0.875 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Об'єм одиниці, м³ | 0,00207 |
| Об'єм, м³ | 0,00207 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Гайка (корона) |
| Торгова марка | Aquatica |
Информация для заказа
- Цена: 729 ₴






