Насос відцентровий 9.2кВт DONGYIN 6SP17-16 (7777063)
Область застосування:
Насоси даної серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися: для побутового та промислового використання при водопостачанні iз свердловин і резервуарів (обов'язкова установка кожуха охолодження), для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичної подачі води спільно з резервуарами при використанні керуючої автоматики (керуючи реле, контролери тиску).
Насосна частина:
- Корпус насосної частини: нержавіюча сталь AISI 304
- Вихідний фланець: нержавіюча сталь AISI 304
- Вал насосної частини: нержавіюча сталь AISI 304
- Муфта вала: нержавіюча сталь AISI 304
- Робоче колесо: нержавіюча сталь AISI 304
- Дифузор: нержавіюча сталь AISI 304
Електродвигун:
- Тип двигуна: маслонаповнений
- Обмотки статора: мідь
- Корпус електродвигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Вал двигуна: нержавіюча сталь AISI 304
- Підшипник: кочення (C&U)
- Напруга: 3 ~ 380 В
- Частота: 50 Гц
- Клас ізоляції: F
- Клас захисту: IP68
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +35 °С
- Глибина занурення під дзеркало води: до 80 м
- Діаметр свердловини: від 250 до 350 мм
- Зміст домішок, що містять абразив в підвішеному стані (піску, глини, вапна і т.ін.): не більше 0.25%
- Водневий показник води (рН): 6.5 - 8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Symmer |
| Страна производитель | Украина |
| Количество слоев | 2 |
| Армированный шланг | Да |
| Диаметр | 18 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Рабочее давление | 3 атм |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| max робоча температура | 25° |
| min робоча температура | -10° |
| Материал изделия | ПВХ |
| Тип | Шланг |
Информация для заказа
- Цена: 63 318 ₴



