
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA MD-1B141C (9712100)
898 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9712100
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач MD Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на гайці AQUATICA (MD-1B141C)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (піску, глини, вапна тощо)
Одноважільний змішувач для кухні MD-1B141C має короткий прямий вилив з можливістю обертання на 360 градусів.
Така модель припаде до душі любителям класичного дизайну і підійде для мийок невеликих розмірів.
Даний змішувач для кухні встановлюється на мийку за допомогою гайки протягом декількох хвилин своїми руками. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення.
Гарантія на виріб становить 36 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9712100 |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | гнучкий підвід з нейлоновим обплетенням ½" × M10 × 400 мм - 2 шт. |
| Маса, кг | 1.090 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Гайка (корона) |
| Торгова марка | Aquatica |
Информация для заказа
- Цена: 898 ₴






