
Змішувач s43 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SM-2B244C (9843130)
599 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9843130
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач s43 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SM-2B244C (9843130)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SM-2B244C - це змішувач для кухні з прямим поворотним виливом довжиною 25 см. Він є одноважільним, має обтічну форму і хромонікелеве покриття, яке надає дзеркальний блиск і захищає від корозії. Важіль прямокутний, з наскрізним отвором. Усередині корпусу встановлено керамічний картридж.
Завдяки презентабельному дизайну і довгому гусаку кран підходить для мийок з великими чашами.
Для підтримки товарного вигляду протягом довгих років протирайте кран м'якою ганчіркою, не використовуючи агресивні миючі засоби.
Змішувач встановлюється на виріб врізним способом. У комплекті є 2 гнучких підведення.
Гарантія на кран - 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9843130 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.590 |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.590 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴



