
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на гайці TAU SL-1B243C (9840110)
689 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9840110
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач s40 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на гайці TAU SL-1B243C (9840110)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні ТАУ SL-1B243C має довгий поворотний вилив, тому стане відмінним помічником в митті великої кількості посуду і доповненням до глибоких мийок з нержавіючої сталі або керамограніта.
Важіль прямокутної зігнутої форми забезпечує плавне регулювання температури і потужності струменя завдяки вбудованому картриджу з кераміки.
Установка проводиться врізним способом на виріб. У комплекті поставляються 2 гнучких підведення 1/2 "× M10 × 350 мм і кріпильна гайка.
Догляд за хромонікелевим покриттям: витирати вологою неабразивной губкою або м'якою ганчіркою.
Гарантія на змішувач для кухні SL-1B243C - 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9840110 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.720 |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.720 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Гайка |
| Торгова марка | TAU |
Информация для заказа
- Цена: 689 ₴



