
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SE-2B245C (9807130)
745 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9807130
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SE-2B245C (9807130)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SE-2B245C є одноважільним з прямим довгим виливом, який обертається на 360 градусів. За регулювання натиску і температури струменя відповідає керамічний картридж. Сріблястий блиск і стійкість до корозії забезпечує якісне хромонікелеве покриття. Модель підходить для кухонних мийок різних конфігурацій.
Особливості:
- зручне і плавне управління;
- аерація струменя з економією витрат використовуваної води;
- тривалий термін експлуатації;
- швидка установка;
- невибагливий в догляді.
Змішувач для кухні SE-2B245C можна встановити самостійно врізним способом. Кріплення та гнучкі шланги поставляються в комплекті.
Гарантійний термін - 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9807130 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.610 |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.610 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴



