
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SE-2B145C (9807120)
748 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9807120
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач s07 Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SE-2B145C (9807120)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Змішувач для кухні TAU SE-2B145C з прямим коротким поворотним виливом, тип управління -одноважільний. За регулювання натиску і температури води відповідає керамічний картридж. Покриття крана - хромонікелеве, що додає виробу сріблястий блиск і стійкість до корозії. Модель підходить для невеликих мийок.
Відмінні риси:
- зручне і плавне управління;
- насичення струменя повітрям;
- тривалий термін експлуатації;
- швидка установка і просте обслуговування.
Монтаж змішувача для кухні SE-2B245C можна виконати самостійно, використовуючи кріплення і гнучкі шланги, що поставляються в комплекті.
Гарантія від виробника надається строком на 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9807120 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.600 |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.600 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |
Информация для заказа
- Цена: 748 ₴



