
Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SD-2B243C (9804130)
752 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9804130
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач s04 Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці TAU SD-2B243C (9804130)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-2B243C - це одноважільний змішувач для кухні TAU з довгим прямим зливом, який обертається вліво-вправо. Дизайн крана - класичний. Підходить для мийок з великими габаритами і стане відмінним помічником в миття вручений посуду і продуктів харчування.
Вид установки даного змішувача на мийку - виразний, з кріпленням на шпильці і підключенням до магістралі за допомогою гнучких підведень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9804130 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.610 |
| Излив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.610 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |
Информация для заказа
- Цена: 752 ₴



