
Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SD-2B143C (9804120)
743 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig9804120
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Змішувач SD Ø40 для кухні гусак прямий 150мм на шпильці TAU SD-2B143C (9804120)
- Мінімальний тиск в системі водопостачання: 0.5 бар
- Максимальний тиск в системі водопостачання: 10 бар
- Водневий показник води (pH): 6.5–8.5
- Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³
- Тільки для чистої води без домішок, що містять абразиви (пісок, глину, вапно тощо)
Модель SD-2B143C - змішувач для кухні ТАУ, дизайн - класичний. Гусак укорочений, прямий, повертається на 360 градусів. На корпус, важіль, вилив нанесено багатошарове хромонікелеве покриття сріблястого кольору, яке не іржавіє, не тьмяніє і не відшаровується при належному догляді. Такий змішувач стане відмінним аксесуаром і впишеться в різні інтер'єри кухонь.
Очищати покриття крана від бризок і нальоту можна за допомогою м'якої тканини або губки без використання абразивних засобів.
У комплекті: кріпильна шпилька і гнучкі підводи для підключення до водопроводу.
Гарантія на виріб - 12 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TAU |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 9804120 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.600 |
| Излив | Прямий 150 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектация | Гнучкий підвід 1/2" × M10 × 350 мм — 2 шт |
| Маса нетто, кг | 0.600 |
| Матеріал змішувача | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покрытие | Хромонікелеве |
| Тип крепежа | Шпилька |
| Торгова марка | TAU |
Информация для заказа
- Цена: 743 ₴



