
З"єднувач п'ятививідний +зворотний клапан 80мм M1"×F1"×F1"×M1/4"×F1/4" Silver 480г AQUATICA (779601)
499 ₴
- Готово к отправке
- Код: sig779601
+380 (67) 813-83-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
З'єднувач п'ятививідний + зворотний клапан 80мм M1”xF1”xF1”xM1/4”xF1/4” Silver 480г AQUATICA (779601) дозволяє об'єднати в одній точці відразу кілька функціонально різних, проте взаємозалежних деталей, важливих для нормального функціонування системи в цілому. Гідроакумулятор (ємність, в якій накопичується вода), водяний насос і манометр,
дозволяє контролювати рівень тиску в системі.
Ще однією невід'ємною частиною системи є вбудований зворотний клапан, який закривається і не випускає воду назад з системи при відключенні подає насоса.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aquatica |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 779601 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.48 |
| Висота, мм | 76 |
| Внутрішній діаметр, мм | F1"хF1"хF1/4" |
| Зовнішній діаметр, мм | M1"хM1/4" |
| Маса брутто, кг | 0.48 |
| Материал | Латунь |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Тип соединения | зовнішній-внутрішній-внутрішній-зовнішній-внутрішній |
| Торгова марка | Aquatica |
| Ширина, мм | 72 мм |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴









